İade & Değişim

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte iade veya değişim sebebinizi açıklayan kısa bir not ile birlikte, orijinal ambalajlarında, tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleri eksiksiz bir şekilde göndermelisiniz, fiziksel açıdan hasar görmemiş, kullanılmamış ve yeniden satılabilirliği bozulmamış olmalıdır. İade süresi dolan, etiketsiz, yıkanmış, kullanılmış, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmeyecektir.

Ürünler stylethebump.com.tr'nin ilgili birimleri tarafından incelendikten sonra iade edilir. Siparişteki kargo ücretleri iade edilmez. Tarafımızdan iade yapıldıktan sonraki yansıma süreci tamamen bankanıza bağlıdır ve stylethebump.com.tr'nin bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli şekilde kredi kartınıza yansıtılmaktadır.

İade ve Değişim Süreci

Tüketici Kanununda yer alan Sebep Göstermeden Cayma hakkı sadece ürünü teslim aldığınız günü takip eden ilk 14 günü içermektedir. Üründeki herhangi bir kusurdan dolayı iade etmek istediğiniz de ise bu süre 30 güne dek uzamaktadır.

Kusurlu Ürün

stylethebump.com.tr'den kaynaklanan, yanlış ürün, yanlış beden ve yanlış renk vb. gönderimleri, kullanmadan, satılabilir özelliğini kaybettirmeden, ürünün size teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde stylethebump.com.tr Müşteri Hizmetleri ile temasa geçerek iade edebilirsiniz.

İade ve Değişim Gönderimlerinde Kargo Ücreti

İade veya Değişim taleplerinizde kargo karşı ödemeli kabul edilmemektedir. Ticaret Bakanlığı yönetmeliği gereği iade kargo ücreti Tüketici tarafından karşılanır!

Sipariş İptali

Alışverişini yaptığınız ürünün siparişini kargoya verilmeden bizim ile iletişime geçerek iptal edebilirsiniz. Kargo şirketine teslim edilmiş siparişler iptal edilemez. Siparişiniz ile ilgili “İptal Edildi” bilgilendirme mailinden sonra tüm bedel kullandığınız ödeme yönetimi ile iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

İade ve Değişim Adresi ve İletişim

Mint Textile
Akçaburgaz Mahallesi , Hadımköy Yolu Caddesi
No : 100 / 21-22-23-24-25-26 Kat: 3-4 Esenyurt – İstanbul
TEL: +90 531 886 19 30
Email: hello@stylethebumpclo.com