Hakkımızda

STYLETHEBUMP: KADIN GİRİŞİMCİLİĞİNİN VE ANNELİĞİN ÖYKÜSÜ

İsviçre'de üniversite eğitimini tamamlayan Duygu Leblebici, Avrupa, Abu Dhabi ve Türkiye'de üst düzey yöneticilik görevlerinde bulunarak iş dünyasındaki derin deneyimini şekillendirdi. 2012 yılında İstanbul merkezli Tuna Sourcing'e katılarak Üretim ve Pazarlama Müdürü pozisyonuna getirildi. 2021'de, Tuna Sourcing Ltd'nin Birleşik Krallık ofisini kurarak iş geliştirme ve pazarlama alanında Direktör olarak çalışmaya devam etti.

Fakat Duygu'nun vizyonu, kurumsal dünyada edindiği bilgilerle sınırlı kalmadı. 2020 yılında, anneliğin getirdiği ilhamla "Style The Bump" markasını kurdu ve bu marka, doğrudan tüketiciye yönelik hamile giyimde Türkiye'de büyüyerek 20k'dan fazla Instagram takipçisine sahip oldu. Duygu'nun "hayat için tasarlandı" felsefesini yansıtan "Vivere" markası, "Style the Bump" kalitesi ve vizyonundan ilham alarak doğdu.

Sektörde köklü bir geçmişe sahip olan Polat Mümessillik Tekstil Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi'nin bu alandaki potansiyeli görmesiyle, "StyleTheBump" fikri hayat buldu. Avrupa'nın önde gelen markalarına sağladığımız hizmetlerle kazandığımız deneyimi, müşteri memnuniyetini öncelik kılarak, sürdürülebilir başarıyı hedefleyen bir yaklaşımla sunuyoruz. Hamileliğin getirdiği zorlukları ve güzellikleri bizzat yaşayan bir anne olarak Duygu, bu sürecin kadınlar için ne kadar özel olduğunun farkında. Bu bilinçle, ürünlerimizi sadece hamile kadınlar için değil, her kadın için rahatlıkla tercih edilebilir şekilde tasarladık.

Tutkulu, yetenekli ve yaratıcı bir ekiple, her gün sektördeki standartları yükseltmek için çalışıyoruz. StyleTheBump ile, hayatınızın bu özel döneminde yanınızda olmanın onurunu taşıyor ve bu değerli yolculuğunuzda size eşlik ediyoruz.